Sekcja futsalu Wiary Lecha zyskała nowego sponsora strategicznego. Do grona najważniejszych partnerów dołączył Poznański Bank Spółdzielczy – instytucja mocno zakorzeniona w Wielkopolsce.

Nie jest to pierwsze wsparcie, jakie Bank kieruje w stronę Wiary Lecha. Wiosną tego roku Poznański Bank Spółdzielczy był sponsorem barażów o awans do Futsal Ekstraklasy, w których Lechici mierzyli się ze Śląskiem Wrocław. Teraz współpraca wchodzi na wyższy poziom – logotyp PBS znajdzie się m.in. na froncie koszulek meczowych. 

Poznański Bank Spółdzielczy oferuje kompleksowe usługi bankowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Od lat wspiera również różnorodne lokalne inicjatywy społeczne i sportowe, podkreślając tym samym swoje silne więzi z regionem. Teraz dołącza do rodziny Wiary Lecha, wspólnie budując przyszłość futsalu na najwyższym poziomie.

– Współpraca z Poznańskim Bankiem Spółdzielczym to ogromny krok w rozwoju naszej sekcji futsalu. PBS to partner wiarygodny, lokalny i mocno związany z Wielkopolską, a właśnie takie wartości są nam najbliższe. Bardzo cieszymy się, że logo Banku pojawi się na froncie naszych koszulek i będzie nam towarzyszyć w najważniejszych momentach sezonu – powiedział Paweł Piestrzyński, prezes Stowarzyszenia Wiara Lecha. 

– Jako Bank z misją cały czas udzielamy wsparcia lokalnej społeczności w wielu obszarach codziennego życia. Ważne są dla nas wszelkie inicjatywy, które jednoczą ludzi. Wiara Lecha to klub, w którym obserwujemy pasję i autentyczne zaangażowanie. Wierzymy, że dzięki naszej współpracy sekcja futsalu będzie mogła rozwijać się jeszcze dynamiczniej, abyśmy mogli wspólnie świętować kolejne sukcesy – powiedział Paweł Bursig, Prezes Zarządu Poznańskiego Banku Spółdzielczego. 

Poznański Bank Spółdzielczy jest jednym z największych banków spółdzielczych w kraju, co świadczy o stabilności PBS na rynku usług bankowych. Sponsor Sekcji Futsalu Wiary Lecha należy do Spółdzielczej Grupy Bankowej i Związku Banków Polskich. PBS ma 12 placówek operacyjnych. Zasięgiem swojego działania obejmuje miasta Poznań i Luboń oraz gminy położone wokół Poznania: Dopiewo, Komorniki, Rokietnica, Suchy Las i Tarnowo Podgórne. Od początku 2001 roku PBS działa również na terenie miasta Leszna i Rydzyny oraz gmin: Krzemieniewo, Lipno i Święciechowa.

Informacje dotyczące współpracy na bieżąco na naszym profilu Facebook: https://facebook.com/PoznanskiBank oraz Sekcji Futsalu Wiary Lecha: https://facebook.com/futsalwl